O nás

Příběhy tvoří

Jana Poncarová

Zakladatelka obsahové agentury SIDI Media, copywriterka a blogerka. Pracovala jako šéfredaktorka tištěných a internetových médií. Připravuje redakční články, PR materiály, tiskové zprávy a texty pro weby. Stála u zrodu prvního českého srovnávače cen energií CenyEnergie.cz a založila projekt EnergetickáPoradna.cz, který byl oceněn v soutěži pro start-upy společnosti T-Mobile. Školí a v Plzni pořádá setkání nad textem a kávou COPY Coffee.

Helena Žáková

Copywriterka a redaktorka s citem a vášní pro psané slovo. Studuje Fakultu ekonomickou Západočeské univerzity v Plzni. Specializuje se především na marketing a umění prodat. Připravuje marketingové texty a PR články z různých oblastí. Pravidelně přispívá do magazínu pro ženy Sidonie. Ve volném čase píše romány a povídky. Sportuje, cestuje a poznává svět. Ráda přijímá nové výzvy, kterým čelí s úsměvem a pozitivní energií.

Martina Hudečková

Trochu introvert, trochu pankáč. Blogerka a redaktorka. Absolventka FF UK, máma malé vylomeNiny a šiřitelka víry v lásku, pokoru a sluníčko. Miluje puzzle se slovy. Skládat je do vět a věty do příběhů. Nečeká na inspiraci, rovnou píše. Múzu zpravidla vítá mezi druhým řádkem a třetím lokem kávy.

Lukáš Poštulka

Designer a developer z Ostravy. Studuje Fakultu ekonomicku na Vysoké škole báňské, cestuje, freelancuje a je autorem na ThemeForestu. Detailista se zaměřením na co nejlepší uživatelskou zkušenost. Zvládá od všeho něco, specializuje se hlavně na design, branding a creative direction. Dělat věci jednoduché, použitelné a krásné je jeho hlavním cílem.

Obsahová agentura SIDI Media

Jsme freelanceři, kteří spolupracují pod značkou SIDI Media. Najdete nás v Plzni, ale zákazníky máme po celé České republice. Věříme obsahovému marketingu, a proto ho společně s našimi klienty vytváříme. Pomáháme komunikovat produkty a značky a zvyšovat jejich prodeje.

Umíme psát, a tak tvoříme obsah PR článků, tiskových zpráv, blogů, firemních časopisů nebo statusů na sociálních sítích. Textujeme také weby a děláme copywriting.

Ze zákulisí SIDI Media

  • V kanceláři vypijeme v průměru 1 995 šálků kávy ročně.
  • Jsme 4, a když nám nestačí síly, máme dalších 5 skvělých externistů.
  • Právě teď pracujeme na projektech pro 11 klientů.