• 13 července

  5 copy triků, které vyšperkují váš web

  Umění dobrého textu se skrývá v detailech. Tady je 5 triků, jimiž se řídí vypsaní copíci. I my v SIDI Media 🙂 (Pokračování textu…)

 • 27 dubna

  Tisková zpráva pro módní přehlídky slavila úspěch

  Občas s PR pomáháme i neziskovým projektům. Naposledy jsme psali tiskovou zprávu pro spolek Liberty, který si na plzeňské Slavnosti svobody připravil hned dvě módní přehlídky. A povedlo se! Zprávu převzalo ČTK, lokální média i Český rozhlas Plzeň. Máme z toho radost! (Pokračování textu…)

 • 07 dubna

  Jak napsat dobrou tiskovou zprávu?

  Dobrá tisková zpráva se pozná snadno: objeví se v médiích. Novinářům každý den přijde několik tiskových zpráv. Ta vaše musí být proto jedinečná, sdělovat podstatné a hlavně – šetřit čas. (Pokračování textu…)

 • 01 dubna

  GDPR

  Když jste naším zákazníkem, návštěvníkem webu nebo odběratelem novinek, svěřujete nám své osobní údaje. Za jejich ochranu a zabezpečení zodpovídáme. Seznamte se proto s ochranou osobních údajů, zásadami a právy, která máte v souvislosti s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). (Pokračování textu…)

 • 31 března

  Pište dobrý text. Bez klišé

  „Já chci prostě říct, že mluví jen v klišé. Znáš to slovo? To je to, co říkají nebo čemu věří lidé, kteří přemýšlejí málo nebo vůbec ne,“ napsal Stephen King. (Pokračování textu…)

 • 07 března

  Jak pomáhá obsahový marketing?

  Budování značky, to je příběh se vším všudy. Na začátku je váš nápad, kterému dáváte konkrétní podobu. Pracujete na něm ve dne v noci. Výrobek nebo službu chcete pochopitelně prodat. A mít zákazníky, kteří se k vám vrátí. Jak vám pomůže obsahový marketing? A v jaké fázi komunikace ho nejvíc potřebujete? (Pokračování textu…)

 • 07 února

  PR pro živnostníky: 5 tipů, které fungují téměř zadarmo

  Odvážili jste se udělat ten krok a stát se sami sebou. Podnikáte. Spustili jste webové stránky, zaplatili si reklamu v místním plátku. Radujete se, když zákazník přijde na doporučení. Jenže svět je vrtkavý a na svém PR byste měli pracovat neustále. Stačí drobnosti. Podívejte se na 5 tipů, které fungují téměř zadarmo. (Pokračování textu…)

 • 20 prosince

  Krásné Vánoce. A dobrý obsah v roce 2018!

 • 08 srpna

  Kombinace úspěšnému podnikání svědčí

  Většinou jako živnostník začínáte podnikat s jednou činností. Třeba se psaním článků, tvorbou webů, opravou zámků nebo stříháním vlasů. Když máte oči otevřené a podnikatelského ducha, za pár měsíců možná přidáte dalších pár aktivit. Kombinace úspěšnému podnikání určitě svědčí. A může vyvažovat výkyvy v příjmech. (Pokračování textu…)

 • 07 června

  TZ – Patrick Dewane odehraje příběh svého dědečka, amerického podplukovníka s českými kořeny

  Strhující multimediální one-man show The Accidental Hero (Náhodný hrdina) vypráví skutečný příběh amerického důstojníka s českými kořeny, který shodou okolností osvobozoval na konci druhé světové války západní Čechy. Představení, jež slaví úspěch po celých Spojených státech amerických, je plné humoru, překvapivých zvratů i dojemných okamžiků. Publiku ho letos během květnových oslav osvobození představí v Plzni, Domažlicích a Klatovech americký herec a autor celé show Patrick Dewane. Vnuk amerického podplukovníka Matta Konopa se do České republiky vrací už poněkolikáté a stejně jako jeho dědeček i on zde objevuje své kořeny. (Pokračování textu…)

no